uvi
08 بهمن 1401 - 11:12

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در میانه راه آمریکا به اسرائیل برگشت

در پی عملیات بزرگ و شهادت‌طلبانه جوان فلسطینی، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مجبور شد در میانه سفر به آمریکا، به فلسطین اشغالی برگردد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، رسانه‌های رژیم صهیونیسیتی اعلام کردند که در پی عملیات شهادت‌طلبانه مبارز فلسطینی که منجر به هلاکت دست‌کم ۸ صهیونیست و زخمی‌شدن ۱۰ نفر دیگر شد، «یواو گالانت»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی سفر خود به آمریکا را ناتمام گذاشته و در حال بازگشت به فلسطین اشغالی است.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی دراین‌باره اعلام کرد گالانت پس از عملیات قدس در حال بازگشت به فلسطین اشغالی است و به منظور برآورد اوضاع امنیتی قرار است با رئیس ستاد کل ارتش، رئیس شاباک و دیگر مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی، تلفنی رایزنی کند.

شهید «خیری علقم» دیروز در واکنش به کشتار تازه نیروهای اشغال‌گر در اردوگاه جنین، در عملیاتی شهادت‌طلبانه در محله نافیه در قدس اشغالی با ضرب گلوله ۸ صهیونیست را به هلاکت رساند و دست‌کم ۱۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

یک منبع در پلیس رژیم صهیونیستی به رادیو ارتش این رژیم گفت که احتمال افزایش شمار کشته شدگان درپی تیراندازی در قدس اشغالی وجود دارد. پایگاه عبری «واللا» نیز اعلام کرد که همچنان حال دو نفر از زخمی های عملیات قدس وخیم است.

پلیس رژیم صهیونیستی هویت مجری عملیات مقاومتی در قدس اشغالی را خیر علقم جوان ۲۱ ساله فلسطینی اهل اردوگاه شعفاط اعلام کرد و افزود که این فلسطینی عضو هیچ گروه یا سازمانی نبوده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1002058